KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757376
nr 1275 7376
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Skogsmotiv. Signerad. Olja på duk, 23x32cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:53:06
300 kr
350 kr